Líčení

Svatební líčení od 1200,- Kč

Svatební líčení provádím klientce (po vzájemné dohodě) se zkouškou svatebního líčení v pohodlí jejího domova nebo salonu. Svatební líčení je určené pro vyjímečný den. Svatební líčení provádím s největší precizností, kladu důraz na jemnost, ale zároveň vysokou kvalitu tak, aby líčení ve svatební den vydrželo krásné po celou dobu oslav. Svatební líčení se musí přizpůsobit klientčině nárokům a zároveň doplňovat svatební šaty.

Večerní líčení od 600,- Kč

Večerní líčení musí být výrazné, ale nepůsobit tzv. „zmalovaně“. Večerní líčení se ladí do barev večerní róby, tak aby vše bylo dokonale zkombinováno, ale nepůsobilo přemrštěně. Pokud se chystáte na ples a nebo na večírek, můžete si dovolit výraznější večerní líčení. Používáním make-upu je základem večerního líčení. Slouží k sjednocení barvy pleti a pokud je zvolen ten správný odstín make-upu, je výsledný efekt dokonalý.

Denní líčení od 400,- Kč

Denní líčení je přirozeně vypadající líčení, při kterém kladu důraz na pohodlí, jemnost, denní vzhled a slušivost především. Denní líčení přizpůsobuji nárokům a přání klientky. Každá žena chce být krásná,některé dívky a ženy dávají přednost přirozené kráse, jiné si pozvou na pomoc vizážistku.