Kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření, čistě přírodní kosmetikou dle současných trendů.

ALGINÁTOVÉ MASKY

Zásadní složkou masek je alginát neboli sůl kyseliny alginové, která se získává z některých druhů mořských řas. Maska z něj působí proti hlavním mechanismům tvorby vrásek. Redukuje kontrakci svalových buněk odpovědnou za mimické linky a tak potlačuje mechanický faktor jejich vzniku. Současně stimuluje přirozenou obranu proti volným radikálům, které způsobují stárnutí pleti. A pokud se alginát zkombinuje s ostatními důležitými složkami, pomáhají masky podle potřeby řešit problémy klientek jako například akné, kuperózu (když drobné cévky v kůži ztrácejí svou pružnost, praskají a tvoří se miniaturní kožní výrony nebo v nich krev zůstává bez možnosti odtoku), suchou pokožku, otoky pod víčky nebo celkové lehké otoky obličeje v době premenstruačního syndromu a další.

Salon Rudolecká

KOLAGENOVÉ MASKY

Kolagenová maska představuje čistý kolagen – tak zvaný kolagenový papír, který má mimořádné hydratační a omlazující účinky na pleť. Kolagen farmaceutické kvality vytváří po zvlhčení na pokožce zvláčňující film, který blahodárně působí na projasnění pokožky a obnovuje její optimální napnutí.

   Účinky

Salon Rudolecká

Rozpustný kolagen je bílkovina, která tvoří kolem 30 % z celkového množství lidských bílkovin a až 70 % bílkovin v lidské kůži. Kolagen spolu s elastinem tvoří ve škáře pružnou síťku, která kůži dává pružnost a pevnost. Tyto bílkoviny jsou tvořeny ve fibroblastech z nichž se pak spojují ve vlákna. Jejich hustota a schopnost regenerace v největší míře rozhoduje o zvlhčení, vzhledu i kondici pokožky. Kolagen má neobvyklou schopnost vázat vodu. Aplikace gelu na pokožku povzbuzuje procesy obnovy, hloubkově regeneruje, zvlhčuje a zpevňuje pokožku. Na dlouhá léta zastavuje procesy stárnutí.

   Aplikace masky

  • Aplikace ampule

    Aktivní složky obsažené v ampuli pronikají hluboko do pokožky, kde obnoví a omladí pleťové buňky a připraví pokožku pro lepší průnik a účinnost aktivních složek obsažených v 3D pleťové masce.
  • Aplikace masky
    Maska je vyrobená z trojrozměrného buničitého materiálu, ideálně přilne k obličeji a umožní tak pokrýt oblasti, které běžná plochá maska pokrýt nedokáže, tedy okraje obličeje a čelisti.
    Aktivní složky: adenosin, kolagen, alantoin, kyselina glykolová, vitamíny A, E a C elastin.